O firmie

Firma Roble (z hiszp. dąb) to producent podłóg drewnianych, schodów, drzwi oraz tarasów. Tworzymy produkty na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 
AKTUALNOŚCI

W 2023 roku, w świecie architektury i designu wnętrz, kształtuje się wiele fascynujących trendów. Nasza firma jest dumnym uczestnikiem tego dynamicznego rozwoju, tworząc produkty, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W tym wpisie przedstawiamy, jakie inspiracje towarzyszą nam w tym roku.   więcej

 

Co produkujemy najczęściej w naszej stolarni pod Krakowem? W poniższym wpisie wyjaśniamy jak tworzymy nasze flagowe produkty: schody dywanowe na beton oraz stopnie drewniane z kapinosem. Nasze schody wykonujemy z najwyższą starannością, w oparciu o sprawdzoną technologię. Jesteście ciekawi?   więcej

 

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Dlaczego Roble?

Oferujemy ekskluzywne schody drewniane, podłogi drewniane, a także inne elementy wykończenia wnętrz, które znacząco podniosą standard wnętrza. Kładziemy nacisk na jakość, tworząc produkty, które zachwycają, a nie tylko zadowalają klientów. Ponadto kompleksowość naszych usług pozwala na wzbogacenie wnętrza w piękne schody, podłogi i drzwi. Z kolei z zewnętrzną strefę budynku uzupełnimy o tarasy oraz elewacje drewniane.

Kierujemy się zasadą: kilent jest pomysłodawcą, a my profesjonalistami. Jako producent schodów drewnianych, podłóg i drzwi, posiadamy szeroki wachlarz doświadczeń. Zawsze doradzimy jak najlepiej zrealizować dany projekt. Każdy z produktów stworzymy w taki sposób, by spełniał funkcje estetyczne, użytkowe oraz wzorce pierwszej klasy. Dzięki temu zaufało nam wielu klientów zarówno w Polsce jak i za granicą, zlecając Roble wykończenie wnętrz w oparciu o produkty na zmówienie.

Kompleksowe usługi

Umożliwiamy Państwu kompleksowe wykonawstwo, które będzie obejmowało wszystkie produkty i usługi związane z wykończeniem wnętrza i ogrodu w drewnie. Dzięki całościowej, pełnej realizacji oszczędzą Państwo cenny czas poświęcony na ustalenia z jedną firmą zamiast z kilkoma. Pozwoli to na idealne dopasowanie kolorystyki schodów drewnianych z podłogami czy drzwiami oraz tarasów z elewacjami. Dla kompleksowych inwestycji zawsze przewidujemy satysfakcjonujące rabaty. Montaże planujemy w taki sposób, by możliwie jak najsprawniej zakończyć uciążliwy etap wykończeniowy. Ponadto, w ramach kompletnej usługi (materiał z montażem), rozliczenie następuje z 8% VAT. Klient zyskuje wówczas 15% ulgi od całości kwoty.

Wykonujemy nie tylko prace związane z produkcją i montażem nowych drewnianych podłóg czy schodów. Oferujemy także usługi związane z odnawianiem powierzchni: cyklinowanie, renowacje oraz konserwacje podłóg, schodów, parapetów.

Elastyczność oferty

Dostosowujemy się do potrzeb Klienta, a nasze produkty tworzymy w oparciu o indywidualne wytyczne i projekty. Dlatego każda realizacja jest wyjątkowa,  niepowtarzalna. Wykonamy dla Państwa dowolne schody drewniane od prostych stopni na beton aż po schody z podstopnicami lacobel. Tworzymy schody wraz z balustradami z dowolnego materiału. Drzwi i podłogi w naszym wykonaniu niemal nie mają ograniczeń gabarytowych czy kolorystycznych. Tarasy oraz elewacje stworzymy z wielu gatunków drewna egzotycznego i rodzimego.

Doświadczenie

Mieliśmy przyjemność współpracować ze znanymi firmami przy wykończeniach wnętrz komercyjnych oraz ponad tysiącem klientów indywidualnych, dla których tworzyliśmy nasze produkty. Nasza firma działa na rynku od od ponad 15 lat.

nazwa firmy i logo Roble złoty żołądź

NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

Roble Poland Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 32a, 30-418 Kraków
NIP: 679 32 02 918, KRS:0000852355

Showroom Kraków
ul. Zakopiańska 105 (Solvay Park)
30-418 Kraków

+48 790 427 130

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016