O nas

Firmę Roble tworzy zespół profesjonalnych projektantów i stolarzy, doświadczonych montażystów oraz wykwalifikowanych doradców handlowych. W branży wykończeniowej działamy od 2008 roku. Nie boimy się wyzwań, a do każdej realizacji podchodzimy z zaangażowaniem, starając się sprostać wszystkim oczekiwaniom inwestorów. Nasze drewniane podłogi, schody, drzwi i tarasy są produktami ekskluzywnymi, tworzonymi wyłącznie na indywidualne zamówienie. Realizujemy zlecenia wykonania i montażu podłóg, drzwi, tarasów oraz schodów drewnianych w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i w innych miastach Polski, jak również za granicą.

podłogi drewniane

DOŚWIADCZENIE

schody drewniane

JAKOŚĆ

tarasy

INDYWIDUALNE
PODEJŚCIE

30 LAT
GWARANCJI

producent tarasów

OGRZEWANIE
PODŁOGOWE

Co mówią o nas klienci?

"(...) Wszystkie montaże zostały wykonane z dużą starannością, sprawnie i z użyciem materiałów doskonałej jakości. Sieć naszych hoteli nawiązała stałą współpracę z firmą Roble, która kontynuuje kolejne zlecenia na terenie kraju." - kierownik ds. eksploatacji technicznej Hotelu Novotel Kraków Centrum

"(...) Jakość oferowanych produktów jest doskonała, a usługa kompleksowa i rzetelna. Firma skutecznie identyfikuje potrzeby klienta, dzięki czemu można liczyć na najwyższe standardy współpracy." - p. Rafał W., właściciel Ośrodka Jeździeckiego Lando
"Bardzo polecam firmę ROBLE! Czapka z głowy za ich pomysłowość, pomimo bardzo małej powierzchni przeznaczonej na schody chłopaki wprowadzili mi każdy mój zaplanowany szczegół pomimo że inne firmy wybiły mi to z głowy. Firma w 100% sprostała moim wymaganiom. Schody są jedyne w swoim rodzaju,świetna jakość wykonania, materiał najwyższej jakości,wszystko dopracowane i dopiętę na ostatni guzik. Spisali się na medal!" - p. Justyna L.

"Wybrałem deski dębowe tej firmy zarówno na podłogi, jak i schody samonośne. Po pół roku intensywnego użytkowania, nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości produktów i wykonania. Firma godna polecenia, rzetelna obsługa, a do tego mają naprawdę dobrych fachowców. Minusem są wysokie ceny produktów, ale coś za coś.." - p. Adrian S.

"Piękne podłogi – wybrałam dębową warstwową w klasie rustykalnej, drobne sęczki nadają naturalny wygląd. Firma ma bardzo profesjonalne podejście do klienta – kontakt i realizacja projektu pierwsza klasa :)" - p. Anna B.

"Zupełnie firmy nie znałem, a zwykle opieram się na doświadczeniach znajomych i ich opiniach. Przekonała mnie kompetentna i rzetelna obsługa klienta (czego w innych salonach niestety brakowało..), dlatego zdecydowałem się na skorzystanie z usług tej firmy w kwestii tarasów i pergoli. Montaż, materiał - bez zarzutu, polecam." - p. Marcin K.

"świetne podłogi :) warstwowe dobrze sprawdzają się na ogrzewaniu podłogowym w salonie, a to była moja największa wątpliwość. nic się z deskami nie dzieje, a przetrwały nawet małe zalanie :(" p. Beata R.

Referencje

opinie roble podłogiroble podłogi opinie

nazwa firmy i logo Roble złoty żołądź

NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

Roble Poland Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 32a, 30-418 Kraków
NIP: 679 32 02 918, KRS:0000852355

Showroom Kraków
ul. Zakopiańska 105 (Solvay Park)
30-418 Kraków

+48 790 427 130

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016