Aktualności

08 09.2023

Trendy w naszych realizacjach w 2023 roku

trendy w realizacjach schodów i podłóg

W 2023 roku w centrum uwagi znajdują się nadal modne schody dywanowe, szklane balustrady, stopnie na beton mbeton z białymi podstopniami i efektownym podświetleniem i tarasy drewniane. Co raz większym zainteresowaniem cieszą są ekskluzywne podłogi w niestandardowych wymiarach, z ciekawymi efektami wykończeniowymi.

Schody Dywanowe Nowoczesne z Szklaną Balustradą

W roku 2023, schody dywanowe są niezmiennie prawdziwą perełką w projektowaniu wnętrz. Samonośne schody dywanowe wykonujemy z dębu, jesionu lub gatunków egzotycznych, takich jak orzech amerykański, teak czy doussie. Schody o efekcie dywanu cechuje minimalistyczny design, a jednocześnie stanowią efektowny element dekoracyjny. Szklane balustrady dodają przestronności i lekkości, tworząc jednocześnie nowoczesny i elegancki wygląd.

Schody na Beton z Białymi Podstopniami i Podświetleniem

Schody żelbetowe to najczęściej pojawiająca się forma komunikacji pomiędzy piętrami. Wykończenie takich schodów daje wiele możliwości aranżacyjnych, a obok stopni dywanowych, nadal królują stopnice drewniane z białymi podstopniami. Białe podstopnie dodają elegancji i kontrastu. Dodatkowo, efektowne podświetlenie schodów nadaje im niepowtarzalny charakter, tworząc wrażenie lekkości i "lewitacji" stopni.

Tarasy Drewniane

Trend na tarasy drewniane nadal trwa w 2023 roku, pomimo iż na rynku pojawia się wiele drewnopodobnych desek kompozytowych. Drewno stosowane na tarasy, takie jak modrzew syberyjski, bangkirai czy garapa, charakteryzuje się wyjątkową trwałością i naturalnym pięknem. Drewniane tarasy łączą funkcjonalność z estetyką, tworząc strefy w ogrodzie, które pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem i pięknem natury, nie rezygnując z wygody i luksusu.

Rustykalno-Nowoczesne Wnętrza

Połączenie rustykalnego uroku z nowoczesnym minimalizmem to jedna z najciekawszych tendencji w projektowaniu wnętrz. Nasze realizacje prezentują, jak można połączyć rustykalny urok drewna np. jesionowego z nowoczesnym designem, tworząc harmonijną przestrzeń, która emanuje elegancją i komfortem.

Podsumowując, w roku 2023 stawiamy na połączenie nowoczesności z elegancją i naturalnym pięknem. Nasze realizacje schodów, tarasów i podłóg są doskonałym przykładem, jak można osiągnąć niepowtarzalny efekt w projektowaniu wnętrz. Jeśli jesteście zainteresowani stworzeniem podobnej przestrzeni w swoim domu, zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy gotowi pomóc Wam spełnić Wasze marzenia o wyjątkowych wnętrzach!

 


powrót ››


nazwa firmy i logo Roble złoty żołądź

NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

Roble Poland Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 32a, 30-418 Kraków
NIP: 679 32 02 918, KRS:0000852355

Showroom Kraków
ul. Zakopiańska 105 (Solvay Park)
30-418 Kraków

+48 790 427 130

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016