Aktualności

18 08.2020

Kompleksowe realizacje to nasza domena

podłogi drewniane i schody drewniane Roble

Przemyślana i zaplanowana realizacja wnętrza to podstawa sprawnego przebiegu prac wykończeniowych, ale także zadowalającego efektu wizualnego. Jeśli nie korzystamy z architekta wnętrz, warto dokładnie przeanalizować funkcję każdego z pomieszczeń, dobrać odpowiednie materiały. Powinny one współgrajać ze stylem wnętrza oraz rozwiązaniami technologicznymi zastosowanymi w domu. Jednym z najważniejszych etapów jest także przekalkulowanie kosztów. Pozwoli to na bezstresowe uwzględnienie wszystkich etapów wykończeniowych w odpowiednim czasie. Niejednokrotnie bowiem spotykamy się z opinią, iż to właśnie końcowe prace przy budowie domu/aranżacji mieszkania są najtrudniejsze pod względem zarówno organizacyjnym, jak i finansowym.

W Roble bardzo często realizujemy kompleksowe inwestycje. Produkujemy i montujemy podłogi, schody, drzwi i stoły, jak również zewnętrzne elementy ogrodowe, w tym tarasy, elewacje, pergole czy donice drewniane. Co niesie ze sobą możliwość zlecenia jednej firmie wykonania elementów z podobnej kategorii?

Nasi Klienci zwykle uznają taką sposobność jako doskonałą alternatywę dla zamówień w wielu firmach. Wiąże się to z licznymi ustaleniami, częstymi niedomówieniami i problemami logistycznymi. Kompleksową współpracę doceniają także za niemal idealne dopasownie kolorystyki i wykończenia drewna. W Roble przy kompletnych zamówieniach zwykle wykorzystujemy tę samą partię drewna. Pozwala to na uzyskanie jednolitego efektu usłojenia i struktury drewnianych elementów. 

 

 


powrót ››


nazwa firmy i logo Roble złoty żołądź

NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

Roble Poland Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 32a, 30-418 Kraków
NIP: 679 32 02 918, KRS:0000852355

Showroom Kraków
ul. Zakopiańska 105 (Solvay Park)
30-418 Kraków

+48 790 427 130

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016