Aktualności

25 02.2020

Showroom Roble w Solvay Wnętrza

roble kraków

Nasz showroom możecie teraz odwiedzać w komfortowym miejscu jakim jest Solvay Park. Galeria tworzy nową strefę Solvay Wnętrza na piętrze +1, docelowo mają znaleźć się tam tylko lokale związane z wykończeniem i wyposażeniem wnętrz, a niezmiennie na innych kodygnacjach dalej funkcjonować będą punkty gastronomiczne, siłownia, cross-fit, plac zabaw dla dzieci Akuku czy Media-Markt. Dużym udogodnieniem jest parking podziemny i na dachu oraz łatwy dojazd. Do także doskonałe miejsca do spoktań z architektami przy kawie w "Strefie Designu" w centralnej części piętra wnętrzarskiego.

Jako jedni z pierwszych nowych lokatorów możemy pochwalić się prestiżowym salonem sprzedażowym, w którym nie zabraknie ekspozycji naszych produktów. Showroom podzieliliśmy na kilka stref, a znajdziecie tam:

- schody drewniane dywanowe z graba i orzecha amerykańskiego, schody półkowe w trzech wariantach kolorystycznych, schody belkowe z dębu oraz stopnice z różnych gatunków drewna;

- podłogi dębowe klasyczne oraz z kolekcji Awangarda (z efektem piły, sękami wypełnionymi żywicą lub kolorową szpachlą, deski opalane i deski postarzane);

- długie i szerokie deski podłogowe w różnych gatunkach drewna;

- podłogi z drewna egzotycznego;

- ściany drewniane: szeroką jodełkę francuską oraz fenomenalne pentagony;

- tarasy drewniane (deski tarasowe z drewna egzotycznego oraz modrzewia) i kompozytowe;

- elewacje drewniane z drewna egzotycznego oraz iglastego;

- drzwi wewnętrzne z litego drewna dębowego i orzecha amerykańskiego, a także drzwi zlicowane ze ścianą.

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 17.00 oraz na umówione spotkania (662 087 094). Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

 


powrót ››


nazwa firmy i logo Roble złoty żołądź

NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

Roble Poland Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 32a, 30-418 Kraków
NIP: 679 32 02 918, KRS:0000852355

Showroom Kraków
ul. Zakopiańska 105 (Solvay Park)
30-418 Kraków

+48 790 427 130

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016