Aktualności

07 10.2019

Schody drewniane kręcone i na beton

schody na beton, schody drewniane, schody kręcone, schody gięte

W naszych realizacjach mamy okazję zmierzyć się z różnymi koncepcjami schodów, które, w zależności od preferencji i stylu wnętrza, mogą być główną ozdobą domu bądź po prostu pasujących elementem wykończeniowym.

Pierwsze opisane wyżej schody, wykonane na konstrukcji z giętego drewna egzotycznego, obłogowane dębem zachwycają swoimi obłymi liniami i stanowią doskonałą ozdobę salonu oraz strefy wejściowej. Dodatkowo, zastosowanie kutych balustrad, niegdyś często stosowanych tylko w wystawnych obiektach, pozwala na uzyskanie typowo tradycyjnego efektu. Róże stanowią symbolikę zmartwychwstania, życia, przemijalności, a winogrona nawiązują do dobrobytu, raju i obfitości. Te atrybuty nadają schodom elegancji i bogactwa, harmonijnie wplatając się w klasyczny styl wnętrza, w którym się znajdują.

Schody na beton pozwalają na niemal dowolną aranżację – można je dostosować zarówno do wnętrz tradycyjnych, nowoczesnych, jak i stylizowanych na rustykalne, skandynawskie industrialne. Odpowiedni dobór kształtu, grubości i koloru stopni drewnianych, typu balustrady oraz ewentualnego oświetlenia schodów pozwoli na dopasowanie ich do każdego projektu. W tej realizacji klasyka objawia się w nieskomplikowanym kształcie stopni, prostych listwach i neutralnej balustradzie. Z kolei wykorzystanie szkła zatopionego w stopniach oraz tej samej grubości stopnic i podstopni sprawiają, że schody te odnajdą się w bardziej modernistycznych pomieszczeniach.

W naszej galerii w zakładce REALIZACJE znajdziecie więcej zdjęć schodów drewnianych w naszym wykonaniu.

 


powrót ››


nazwa firmy i logo Roble złoty żołądź

NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

Roble Poland Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 32a, 30-418 Kraków
NIP: 679 32 02 918, KRS:0000852355

Showroom Kraków
ul. Zakopiańska 105 (Solvay Park)
30-418 Kraków

+48 790 427 130

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016