Aktualności

12 08.2019

Letnie realizacje: czas tarasów i elewacji

tarasy, jodełki, schody drewniane

W sezonie wakacyjnym chętnie spędzamy czas w ogrodzie lub na balkonie, a oprócz pięknej zieleni, przystrzyżonej trawy, grilla i modnych mebli ogrodowych, na tarasie nie może zabraknąć desek tarasowych! Tarasy wykonane z egzotycznego drewna będą nie tylko wytrzymałe, ale także luksusowe ze względu na charakterystyczną barwę. Z kolei barwione deski tarasowe z modrzewia sprawdzą się w zewnętrznych warunkach, a jednocześnie będą mniej odznaczały się kolorystycznie, jeśli sama elewacja domu jest już wystarczającą ozdobą.

A co we wnętrzach jest obecnie 'en vogue'? Zarówno w domach docelowo urządzonych w stylu klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym, schody na beton u naszych klientów najczęściej przybierają formę drewnianego "dywanu". Przy takim rozwiązaniu stopień i podstopień są tej samej grubości, a z boku schodów (na nieosłoniętych policzkach) taka kompozycja prezetnuje się niezwykle estetycznie. Styl takich schodów można modyfikować poprzez dobór odpowiedniej balustrady. Szklana balustrada na rotulach lub wpuszczona w schody nada schodom modernistycznego akcentu, a tralkowe barierki to idealnie uzupełnienie klasycznego wnętrza.

Trendy podłogowe znów powracają w stronę jodełek - zwłaszcza francuskich, o znacznie większych wymiarach niż te, które stosowano kilkanaście lat temu. Zacinana pod kątem 45° jodełka francuska o klepkach szerokości od 10 nawet do 18cm i długości 60cm to ekskluzywne wykończenie salonu, którego nie sposób ominąć wzrokiem. Czyż nie jest to idealne połączenie klasyki i luksusu?

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii REALIZACJE.

 


powrót ››


nazwa firmy i logo Roble złoty żołądź

NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

Roble Poland Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 32a, 30-418 Kraków
NIP: 679 32 02 918, KRS:0000852355

Showroom Kraków
ul. Zakopiańska 105 (Solvay Park)
30-418 Kraków

+48 790 427 130

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016