Aktualności

05 04.2019

Marcowe realizacje

realizacje Roble, schody drewniane, podłogi drewniane, tarasy kompozytowe, balustrady

Wiosenny marzec rozpoczęliśmy od montażu tarasu kompozytowego. Lekkie opady czy przymrozki nie są dla nas żadną przeszkodą, a deski tarasowe na potrójnym (!) legarowaniu ozdobiły balkon krakowskiego apartamentu. Aż trzy poziomy legarów pozwoliły na wyrównanie powierzchni tarasu z wejściem oraz stworzenie jednej, praktycznej i estetycznej płaszczyzny.

Kolejną ciekawą realizacją Roble była kompleksowa inwestycja w domu na śląsku, w którym wykonaliśmy dwa komplety schodów na beton ze szkłem na rotulach i pochwytami na ścianie, dębowe podłogi w kolorze dobranym indywidualnie, 8 par drzwi drewniane na zamówienie oraz dopasowane do ościeżnic listwy.

Przy okazji renowacji Zamku w Łańcucie, oprócz ławek w ogrodzie, stworzyliśmy wyjątkowe lite deski dębowe, w kolorze i wymiarach na zamówienie i zamontowaliśmy je w specjalnym systemie, z uwzględnieniem termoizolacji, zabiezpieczeń przeciwogniowych i rewizji.

Schody dywanowe wyprodukowaliśmy na postawie projektu architekta wnętrz, do których już niebawem dołączą dębowe tralki lakierowane na biało, schody na beton w inustrialnym wnętrzu dopełniliśmy stalowymi, malowanymi proszkowo balustradami.

Pozostałe nasze marcowe prace związane były z produkcją oraz montażem ponad 300m2 podłóg drewnianych.

 


powrót ››


nazwa firmy i logo Roble złoty żołądź

NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

Roble Poland Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 32a, 30-418 Kraków
NIP: 679 32 02 918, KRS:0000852355

Showroom Kraków
ul. Zakopiańska 105 (Solvay Park)
30-418 Kraków

+48 790 427 130

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016